Akcja ”POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny”

Informujemy o możliwości włączenia się do akcji promocyjnej, organizowanej przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  pn. „Polska. Zobacz Więcej – weekend za pół ceny”, mającej na celu przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce,  a także propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie kraju. Akcja ta odbędzie się w okresie od godz. 17.00 w dniu 23 września 2016 r.  i potrwa do godz. 23:59 w dniu 25 września 2016 r.

loga

Akcja ma charakter pilotażowy, jest jednym z planowanych i zapowiadanych przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę działań na rzecz rozwoju turystyki krajowej. Będzie promowana poprzez 30-sek. spot promocyjny na mediach elektronicznych za pośrednictwem m.in. Facebook, YouTube, witryn Ministerstwa Sportu i Turystyki i Polskiej Organizacji Turystycznej, w tym w szczególności Narodowego Portalu Turystycznego polska.travel. Podmioty, które zgłoszą się do akcji będą prezentowane na stronie internetowej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

 

Kto może wziąć udział w akcji:
– obiekty noclegowe (hotele, pensjonaty, schroniska, pola namiotowe, kempingi i inne),
– obiekty gastronomiczne (restauracje),
– muzea, skanseny, obiekty kultury,
– obiekty sportowo-rekreacyjne
– przewoźnicy,
– usługodawcy turystyczni.

csm_pot_8ac30adaa5

 

Regulamin udziału w akcji ”POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny” – kliknij tutaj

Formularz zgłoszeniowy dla podmiotów, który należy czytelnie wypełnić, podpisać i odesłać w formie zeskanowanej na adres: kontakt@polskazobaczwiecej.pl i katarzyna.wolska@pot.gov.pl w terminie do dnia 01.08.2016 – kliknij tutaj

 

Zaproszenie do współpracy