LGD „PRYM” ogłasza Nabór grantowy – Dziedzictwo myśliwskie

Lokalna Grupa Działania „PRYM” informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Read more

Serdecznie zapraszamy na warsztaty plastyczne

Serdecznie zapraszamy wszystkich na warsztaty plastyczne.

Read more

Gazeta “Do Rzeczy” Nr/5 2018

Zapraszamy do przeglądania kolejnego wydania gazety lokalnej “Do Rzeczy”.

Read more

Warsztaty kulinarne – promocja produktów tradycyjnych Województwa Łódzkiego

W dniu 19 października 2018 roku w świetlicy wiejskiej przy OSP w Śliwnikach odbyło się spotkanie mieszkańców i członków Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń połączone z warsztatami kulinarnymi.

Read more

Szkolenie specjalistyczne dla przedsiębiorców dot. wypełniania Wniosków o Płatność

Zaproszenie na szkolenie specjalistyczne dla przedsiębiorców dot. wypełniania Wniosków o Płatność na realizację operacji w zakresie podejmowania oraz rozwijania działalności gospodarczej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020

Read more

Dzień Zdrowia i Urody w Aleksandrowie łódzkim

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko promocyjne podczas Dnia Zdrowia i Urody, który odbędzie się 7 października w Szkole Podstawowej nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim.

Read more

Promocja produktów tradycyjnych Województwa Łódzkiego w Chociszewie

Dzisiaj pogoda w Chociszewie nas rozpieściła, goście przybyli tłumnie, każdy mógł spróbować soków, potraw fit oraz produktów tradycyjnych Województwa Łódzkiego prezentowanych dzięki inicjatywie Fundacji Rozwoju Gmin „PRYM” i Paniom z KGW Szczawin i Stowarzyszenia ze Śniatowej. Bardzo dziękujemy za pomoc i pyszne jedzenie, a Wszystkim za super dzień. Partnerem Regionalnym promocji produktów tradycyjnych było Województwo Łódzkie Promuje Łódzkie.

Read more

Imprezy promujące tradycyjne i lokalne produkty Województwa Łódzkiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwóch imprezach, których Patronem Regionalnym jest Województwo Łódzkie @Promuje Łódzkie mających na celu promocję produktów tradycyjnych i lokalnych Województwa Łódzkiego.

Read more

Otwarcie kompleksu boisk w Lutomiersku

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko promocyjne podczas otwarcia kompleksu boisk w Lutomiersku

Read more

Konferencja podsumowująca PROW 2014-2020 i PO Rybactwo i Morze

28 sierpnia 2018 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbyła się konferencja podsumowująca dotychczasowe efekty wdrażania Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze w województwie wielkopolskim.

Read more