37 Ogólnopolski Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP w Stemplewie

37 Ogólnopolski Zlot Drużyn Nieprzetartego Szlaku ZHP w Stemplewie zgromadził  aż 27 drużyn harcerskich z całej Polski. Zlot był czasem pełnym warsztatów, gier terenowych, ognisk i spotkań z harcerzami z całej Polski. W trakcie wydarzenia uczestnicy brali udział w warsztatach, grach terenowych, zajęciach programowych oraz spotkaniach integracyjnych z harcerzami z różnych części kraju. Program zlotu obejmował między innymi wizytę w Uniejowie, gdzie uczestnicy mieli możliwość regeneracji sił w Termach Uniejów oraz skorzystania z walorów zdrowotnych tężni solankowej; zwiedzanie historycznego Spycimierza połączone z uczestnictwem we Mszy Świętej; jak również zwiedzanie ruin zamku rycerskiego w Besiekierach na terenie gminy Grabów, gdzie zrealizowano zajęcia integracyjne i rekreacyjne. Zlot stanowił cenną okazję do rozwijania umiejętności, wymiany doświadczeń oraz budowania postaw opartych na współpracy, odpowiedzialności i braterstwie.

Do zobaczenia za rok. Czuj! Czuwaj!