Operacja „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny”

Gmina Ciężkowice realizując operację pt. „Zrównoważony rozwój obszarów wiejskich przez żywność wysokiej jakości z naciskiem na produkt lokalny” w partnerstwie z Stowarzyszeniem GRUPA ODROLNIKA, Lokalną Grupą Działania Dunajec-Biała oraz Tarnowską Organizacją Turystyczną ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w 3 wydarzeniach które będą miały miejsce w Ciężkowicach (woj. Małopolskie, Powiat Tarnowski, Gmina Ciężkowice) w dniach 21-22 lipca 2018 roku.

1) Konferencji pn. „Sieciowanie Sprzedaży Produktów Regionalnych”, która ma na celu zintegrowanie samych indywidualnych producentów, „grup producentów” zarówno tych formalnych jak i nie formalnych i wymianę doświadczeń (21 VII 2018 roku)
2) Warsztacie pn. „Jem Zdrowe Produkty Regionalne”, który ma na celu przybliżenie uczestnikom dobrych praktyk wykorzystania żywności wysokiej jakości w codziennych praktykach żywieniowych,
3) Imprezie plenerowej „Święto Produktu Lokalnego” ma na celu ukazanie bogactwa w zakresie tzw „żywności wysokiej jakości” tradycji i walorów kulturowych związanych z jej wytwarzaniem lokalnie na mała skale w małych rodzinnych gospodarstwach rolnych współgrających z otoczeniem i środowiskiem naturalnym. „Święto Produktu Lokalnego” połączone z warsztatem pn. „Jem Zdrowe Produkty Regionalne”, będzie towarzyszyć Pogórzańskiemu Jarmarkowi Artystów i Rękodzielników – imprezie promującej tradycje rękodzielnicze i produkty lokalne, która odbywa się co roku w Ciężkowicach.

Udział w Konferencji oraz w warsztacie jak tez w imprezie plenerowej w postaci wystawcy jest możliwy po wcześniejszym przesłaniu kompletnego formularza zgłoszeniowego i po zakwalifikowaniu uczestnictwa na podstawie kolejności zgłoszeń. Warsztat i impreza jest ponad to bezpłatna i ogólnodostępna dla wszystkich zainteresowanych ta tematyka w postaci odwiedzających.
Więcej informacji można uzyskać pod nr. telefonów:
608 42 46 60, 698 65 96 27
Zapraszamy do udziału w wydarzeniach!
Formularz zgłoszeniowy wraz ze szczegółowymi informacjami o Warsztacie, konferencji oraz o Imprezie plenerowej dostępne są na stronie www.ciezkowice.pl.
Wszystkich zainteresowanych współpracą z KSOW informujemy o możliwości rejestracji w bazie partnerów KSOW na stronie www.ksow.pl