X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL & Active Life

AGROTRAVEL to niezwykle barwne wydarzenie, które w ubiegłym roku przyciągnęło około 20 tysięcy zwiedzających.

Zwiedzający przez trzy dni mogą brać udział w niespotykanym nigdzie indziej święcie wsi, biesiadzie, której towarzyszą występy kapel ludowych i pokazy rzemiosła. To przegląd kolorowej mozaiki regionów, różniących się od siebie zwyczajami, gwarą, obrzędami czy strojem. Podczas targów odbędzie się konferencja oraz warsztaty.

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego zaprasza do udziału w: Międzynarodowej konferencji, warsztatach i  spotkaniach B2B pt.:

TURYSTYCZNA MARKA TERYTORIALNA – tworzenie, rozwój, promocja. Turystyka prozdrowotna i aktywna – trendy, wyzwania, specjalizacje.

Wydarzenie to odbędzie się w dniach 20 i 21  kwietnia 2018 r. w Centrum Kongresowym Targów Kielce, ul. Zakładowa 1. Równolegle w halach targowych odbywać się będą X Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL&Active Life.

Konferencja i warsztaty skierowane są do odbiorców zainteresowanych tworzeniem, wzmacnianiem, rozwojem oraz promocją turystycznych marek terytorialnych, a także własnych produktów turystycznych, np. w zakresie turystyki prozdrowotnej i aktywnej, turystyki na obszarach wiejskich, itp.

– Jak wzmacniać markę terytorialną, jak tworzyć wizerunek swojego przedsiębiorstwa, jak wzmocnić swój produkt turystyczny i zwiększyć jego sprzedaż, jak zarządzać marką, jak czerpać korzyści z jej siły i jak to robią inni?
– Jak odpowiadać na zmieniające się potrzeby rynku?
Na te i inne pytania padną odpowiedzi właśnie podczas konferencji oraz warsztatów tematycznych. Prelegenci z Polski i zagranicy, zaproszeni do Kielc, przedstawią ciekawe studia przypadku, przykłady zarządzania markami, dobre polskie i europejskie praktyki.

 

 

DO POBRANIA:
1. Program konferencji,
2. Program targów,
3. Formularz zgłoszeniowy,
4. Informacje organizacyjne
5. Regulamin konkursu na najciekawsze stoisko
6. Regulamin konkursu na najlepszy produkt turystyczny

 

 

Więcej na stronie: swietokrzyskie.travel

 

 

Źródło: http://swietokrzyskie.travel